YASAL HABER DÖVİZ 
Sayfa Yükleniyor

top of page

İşlem Rehberi

 

  1. İstediğiniz Ürünleri Seçin ve  Sepete Ekle Satın Al Butonuna Tıklayın

www.yasalhaber.net MAĞAZA’da ürün özelliklerini inceleyin, beğendiğiniz ürünleri seçin ve satın alma adımına geçmek için satın al butonuna tıklayın.

2. Bir Teslimat Adresini Belirleyin

Siparişinizin ulaşmasını istediğiniz bir Teslimat Adresi belirleyin. Dilerseniz daha önce kaydettiğiniz bir adresi seçin ya da yeni bir adres belirleyin. 

3. Ödeme Yöntemi Seçimi

Web sitemizde sunulan kapıda nakit veya kapıda kredi kartı ile ödeme seçeneğini seçerek devam edin.

4. Sipariş Detayı

Siparişinizi onaylamadan önce “Sipariş Detayı” sayfasından bilgilerinizi kontrol edin ve hatalı gördüklerinizi değiştirin.

5. Siparişiniz Onaylansın

Teslimat bilgilerinin doğruluğunu kontrol ettikten sonra Bilgilendirme Formu ve Mesafeli Satış Sözleşmesini okuyup kabul ettiğinize ilişkin kutucukları işaretledikten sonra  “Siparişi Onayla” butonuna tıklayarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

MAĞAZA Hakkımızda

Sayın müşterimiz, öncelikle sitemizi ziyaret ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.yasalhaber.net firması olarak 2020’den bu yana siz müşterilerimize en yeni çıkan kaliteli ve kullanışlı ürünleri uygun fiyatlarla buluşturuyoruz. Kuruluşumuzdan şimdiye kadar her zaman amacımız müşteri memnuniyetini ve güvenilirliği ön planda tutmaktır. Herkesin gönül rahatlığıyla bir çok farklı kategoriden alışveriş yapabileceği sitemizde umarız siz de işinize yarayacak ve kullanırken memnun kalacağınız ürünler bulabilirsiniz.

 Sizlerle her zaman iletişim halinde kalarak, öneri ve şikayetlerinizi dinleyerek büyümeyi ve Yasal Haber Mağaza yı bir marka haline getirmeyi istiyoruz. Umarız firmamızdan memnun kalır ve uzun yıllar birlikteliğimiz devam eder.

Şikayet Hattı
Bize Ulaşın

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • YouTube

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!