top of page
  • Yazarın fotoğrafıyasalhaber

2022 Sürprizi geldi ! Genel af düzenlemesi geliyor

2022 yılı hükümet planlamasında öne çıkan bazı konu başlıkları bulunuyordu. Edinilen bilgilere göre devletin farklı bir alanda düzenleme yapacağı öne atıldı. İşte, detaylar…


2022 yılı hükümet planlamasında öne çıkan bazı konu başlıkları bulunuyordu. Edinilen bilgilere göre devletin farklı bir alanda düzenleme yapacağı öne atıldı. İşte, detaylar…

2022 yılının gelmesine kısa bir süre kala yeni yılla beraber gelecek yeni haberler araştırılmaya başlandı. Bazı kaynaklar tarafından gelen bilgilere göre hükümetin genel af düzenlemesi yaptığına dair iddialar öne atıldı.


Genel af düzenlemesi mi geliyor?


Bazı kaynaklar tarafından gelen bilgilere göre mahkum yakınları genel af düzenlemesi mi geliyor? Diye sormaya başladı. Gelen iddialara göre genel af düzenlemesinin 10 milyon kişiyi ilgilendireceği söylendi. Bu konuda ortaya atılan iddialara göre genel affın sarayda yalnızca konuşulma aşamasında olduğu ve kısa sürede böyle bir düzenlemenin yapılacağı söylendi. Genel af düzenlemesi ile ilgili tarihte verilerek 2023 seçimlerine yakın bir zamanda olacağı iddia edildi.


Genel af 2022 de çıkar mı?


Genel af 2022 de çıkar mı? Sorusu arama motorlarında her gün aratılan konulardan oldu. Genel af ile ilgili henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Yalnızca bazı haber kaynaklarından edinilen bilgilere göre genel affın sadece konuşulma aşamasında olduğu ve şuan böyle bir karar gelmeyeceği düşünülmektedir. Genel affın seçime yakın gelmesi düşünülmekte ve genel af gelirse %5 daha fazla rant sağlanacağı iddia edilmektedir.


En Güncel Yasal Haber Platformu

Genel af ile ilgili yeni bilgiler edindiğimiz takdirde www.yasalhaber.net olarak sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Siz de bizi takipte kalarak bilgi edinebilirsiniz.

1.643 görüntüleme0 yorum
bottom of page