top of page
  • Yazarın fotoğrafıyasalhaber

En kârlı kripto para işlem platformlarından birinin yaptığı hata sayesinde Türkler zengin oluyor.

En kârlı kripto para işlem platformlarından birinin yaptığı hata sayesinde Türkler zengin oluyor


Yasal Haber : Cumartesi, 12.2.2022

Yüzlerce Türk de dahil olmak üzere binlerce Avrupalı, kurucu ortağının kayıt sayfalarını yanlışlıkla herkese açmasının ardından en kârlı otomatik kripto para işlem platformlardan birine kaydoldu...


Platformun kurucu ortağı Peter Newholm, bu hatanın ortaya çıkmasının hemen ardından işten çıkarıldı

Otomatik kripto para yatırımı (Bitcoin b2go) için en gelişmiş platformlardan birinin kurucu ortağı, şimdiden binlerce insanı zengin eden pahalı bir hata yaptı.

Kayıt sayfasının plansız olarak herkese açılması nedeniyle, binlerce yeni kullanıcı bu platformda şimdiden 600.000€ üzerinde kazanç elde etti. Mevcut üyeleri çıkaramadıkları ve yasal nedenlerle 17.2.2022 Perşembe gününe kadar yeni üye kayıtlarını kapatamayacakları için bu miktar artmaya devam edecek ve bu da geç kalmazsanız sizin de bu fırsatı değerlendirebileceğiniz anlamına geliyor.

Tam olarak ne oldu?


Bu platformun Türkiye'den kullanıcılarından Hasan Eroğlu bize Bitcoin b2go'un ne olduğunu ve insanların bu hatadan hala nasıl "faydalandıklarını" anlattı. "Bitcoin b2go, Bitcoin ve diğer popüler kripto paralara otomatik yatırım amaçlı bir platform. Bu platformu özel yapan şey, binlerce piyasa göstergesine dayalı olarak sizin yerinize sürekli olarak otomatik kripto para alıp satan son derece gelişmiş bir algoritmaya sahip olmasıdır. Yani, kelimenin tam anlamıyla yapmanız gereken tek şey, ilk yatırımınızı yapmak ve sizin yerinize tüm işlemleri yapacak ve size kâr getirecek uygulamayı çalıştırmak. Kulağa gerçek olamayacak kadar iyi gelse de, böylesi bir kesinlik ve dolayısıyla da son derece yüksek kârlar getiren “otomatik işlem robotları” alanında yapılan birkaç girişimden biri de budur. Tam da bu etkileyici sonuçlar nedeniyle, platform sadece davetli seçilmiş kişilere hizmet veriyordu, ama kurucu ortağın hatası sayesinde kayıt sayfası herkese açıldı ve şimdi 7 gün boyunca kapatılamayacak, çünkü bunu yaparlarsa kapatmak için bunun en az 7 gün önceden duyurulmasını gerektiren düzenleyici kurallarını ihlal etmiş olurlar. Yani, henüz bir kullanıcı hesabı olmayanlar bile 17.2.2022 Perşembe gününe kadar tamamen ücretsiz olarak kaydolabilecek ve bu gelişmiş algoritma sayesinde yasal olarak para kazanabilecekler. Şirket aslında herhangi bir para kaybetmediği için ödemeler garantilidir. Kullanıcılar, tıpkı diğer platformlarda ve kripto borsalarında olduğu gibi kripto para alıp satarken fiyat farkına göre para kazanıyor. Platformun kabul etmesi gereken tek hata, planlandığı gibi kayıtları sadece "seçilmiş" üyeler için açmamış olmaları ve birkaç bin "halktan" kullanıcının da kaydolmayı ve bu avantajlardan yararlanmayı başarmasıdır."

Yeni kurucu ortak


Platformun genel müdürü bu tür hataların tekrarlanmayacağını, platformun tamamen stabil çalışmaya devam ettiğini ve tüm kullanıcılara eşit davranıldığını söyledi.

Sözlerine şöyle devam etti: "Bu umulmadık bir hataydı çünkü algoritma üzerinde çok uzun süre çalıştık ve zamanla kayıt sayısını kademeli olarak artırmayı planlamıştık. Şimdi planladığımızdan birkaç bin daha fazla kullanıcımız var, ama herkese eşit davranıyoruz ve kullanıcıların gelişmiş algoritmamızdan faydalanmasından memnunuz.”

İşte yeni kullanıcılar bu platformdan böyle faydalanıyor:

1. Önce herkese açılan resmi Bitcoin b2go web sitesine kaydoluyorlar

2. Algoritmanın işlem yapmak ve kâr elde etmek için kullandığı platforma (örneğin, 250 avro) ilk para yatırımı yapıyorlar.

3. Her 2-3 günde bir kârlarını (banka hesabına, karta, Skrill veya Bitcoin'e) çekiyorlar ve kazanmaya devam etmek için platformda her zaman en az 250 avro tutuyorlar.

Kayıtların hala açık olup olmadığını görmek için tıklayabilirsiniz

GÜNCELLEME (16.2.2022 Çarşamba): Makalenin son güncellemesinin yapıldığı tarihte (16.2.2022 Çarşamba) kayıtlar devam ediyordu. 17.2.2022 Perşembe gününden itibaren, düzenleyici kurum hükmünün süresinin dolması nedeniyle yeni kayıtların halka kapatılması bekleniyor.

Son Verilen Tarih 17.02.2022 Saat: 00:24 Olarak Geçti Resmi kayıt sayfasına BURADAN ücretsiz erişebilirsiniz

97 görüntüleme0 yorum
bottom of page