top of page
YASAL HABER
KARADAĞLI MEDYA GRUP.

Yazar Başvuru Formu Bize Katılın.

Bizi DeğerlendirinKötüOrtaİyiÇok iyiMükemmel Bizi Değerlendirin
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Google+ Icon
  • Black Instagram Icon

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Kaliteli haberler, istediğiniz yerde, istediğiniz zaman.

İşbirliği

YasalHaber.net ile herhangi bir projede işbirliği yapmak veya sponsorluk istekleri için lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize yazınız.

Sponsorluklarımız

Düzenlediğiniz sanatsal aktivitelere, fuarlara, sergilere, konserlere ve her türlü etkinliğinize Basın Sponsoru olarak destek verebiliriz. Bu olanaktan yararlanarak, organize ettiğiniz aktivitenizi daha geniş kitlelere duyurabilirsiniz. Düzenleyeceğiniz aktivite ile ilgili bilgileri lütfen iletişim sayfasını kullanarak bize ulaştırınız.

 

Basın Bültenleri

Kurum bültenlerinizi Yasalhaber.Net' de ücretsiz yayınlayabilirsiniz. Bülten göndermek için iletişim sayfasını kullanarak bize başvurabilirsiniz, editörlerimiz sizi arayıp gerekli bilgiyi vereceklerdir.

YasalHaber.net

Adres :İnternet Gazetesi 13
Email : info@yasalhaber.net

yasalhaber.net Güncel, Politika, Spor, Magazin, Kültür ve Sanat, Dış Haberler ve diğer tüm kategorilerde güncel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır.

Ne Yapıyoruz?

Türkiye'de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri ajanslar ve kendi ekibimiz aracılığıyla takip ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en uzak köşesine kadar her yer ile ilgili haber okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri içinde konuya göre arama yapma olanağı sunmaktayız. Bu arama, kelime ve ilgili bazlı, yapay zeka ile desteklenmiş gerçek bir haber arama sayfasıdır.

Yasalara %100 Uygun

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız gazete haber özetlerinde ise, yalnızca haberin başlığı ve giriş cümlesine yer verilmekte, haberin tam metnini okumak isteyen ziyaretçilerimiz ilgili gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.

Resmi abonesi olduğumuz ajanslar:

Anadolu Ajansı
Demirören Haber Ajansı
İhlas Haber Ajansı

Türkiye’nin En Geniş Kapsamlı Haber Sitesi

yasalhaber.net'de her gün Türkiye'den ve Dünya'dan ortalama 1.500 adet habere yer verilir. Normal bir günlük gazetede 70 - 100 adet haber; normal bir internet haber portalinde ise 150 - 300 haber yer alır. Görüldüğü gibi, YasalHaber.net haber açısından oldukça zengindir.

Günlük Gazete

Günde 100 Haber

Büyük Haber Siteleri

Günde 150 ile 300 Haber Arası

Yasal Haber.NET

Günde 1,500 ile 1,000 Haber Arası

yasalhaber.net Her Yerde

yasal haber halkın sesi
yasal haber halkın sesi
yasal haber halkın sesi

HEYECAN

Yeni

bottom of page